MÖBLER / Bord / Skrivbord 6122238
nr 612 2238
Skrivbord
Nyrokoko, längd: 110, djup: 57, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2009
kl 17:28:19
600 kr
1.000 kr
750 kr
1.000 kr